Szkolenie Latte Art

KURS LATTE ART

Jest to szkolenie poświęcone w całości technikom pracy z mlekiem rozwijające umiejętności baristy przede wszystkim prawidłowe spienianie mleka oraz tworzenie podstawowych wzorów latte art, które stanowią fundamenty do osiągnięcia mistrzowskich rezultatów, pozwalających na wygrywanie konkursów baristycznych.

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Szkolenie Modern Espresso

KURS MODERN ESPRESSO

Jest to szkolenie poświęcone w całości zagadnieniu espresso, rozwijające umiejętności baristy przede wszystkim o rozbudowaną sensorykę espresso oraz nowoczesne techniki pracy z kawą, które obecnie stosują profesjonaliści na całym świecie. Niezbędne podstawy, które powinna wykorzystywać każda osoba pracująca przy ekspresie ciśnieniowym.

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Szkolenie Barista

KURS BARISTA

Jest to profesjonalne szkolenie kompleksowo przygotowujące do samodzielnej i świadomej pracy z kawą. Skupione jest na rozwinięciu praktycznych umiejętności i technik stosowanych przez baristów w kawiarniach na całym świecie. Podparte niezbędną wiedzą teoretyczną, dzięki której barista ma pełną świadomość wartości swojej pracy. Pozwala na zbudowanie profesjonalnego wizerunku baristy-specjalisty, który potrafi znacznie więcej niż wcisnąć przycisk w ekspresie.

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
Szkolenie Barista

KURS HOME BARISTA

Jest to szkolenie poświęcone w całości alternatywnym metodom zaparzania kawy, rozwijające umiejętności kontrolowania czynników wpływających na smak w domowych warunkach. Usystematyzowana wiedza oraz profesjonalne techniki, które pozwolą Ci świadomie eksperymentować z ulubionym ziarnami, rozszerzone o podstawy sensoryki, abyś mógł swobodnie rozmawiać o tym co czujesz.

CHCĘ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ
0