Szkolenie Latte Art

Krzysztof Bonda

Certified SCA Barista
& Brewers Professional
Vice Mistrz Polski Cup Tasters 2020

Dalej

Cześć!

Nazywam się Krzysztof Bonda i na tej stronie dowiesz się jak mogę Ci pomóc. Z natury nie przepadam za mówieniem o sobie, lecz o kawie możemy bez problemu rozmawiać godzinami.

W swojej pracy zajmuję się przede wszystkim szkoleniem baristów. Cóż, tak właściwie to wcale nie musisz być baristą. Wystarczy, że chcesz się rozwijać, a chętnie wskażę Ci właściwą drogę. Niezależnie od tego co potrafisz, rozwiniemy wszystkie niezbędne umiejętności, które pozwolą na samodzielną pracą, a nawet udział w zawodach branżowych.

Przygodę z gastronomią rozpocząłem w 2009 roku od zmywaka, a następnie praktyki kelnerskiej. Rok później podjąłem swoją pierwszą pracę w kawiarnii, gdzie zetknąłem się z zupełnie nowym, odmiennym podejściem do tematu kawy. Poznałem smak kaw wysokiej jakości, który pochłonął mnie do tego stopnia, że kolejne 10 lat spędziłem zgłębiając tajniki tego świata. Liczne kursy, warsztaty i szkolenia pod okiem najlepszych baristów sprawiły, że bez problemu odnajdywałem się na wszelkich możliwych stanowiskach od headbaristy, przez trenera i menedżera kawiarni po przedstawiciela palarni kawy.

Ostatnie lata poświęciłem pracy nad własną sensoryką, jednocześnie przygotowując się do startów w Mistrzostwach Polski Cup Tasters. W 2019 roku uplasowałem się tuż za podium. 4 miejsce jeszcze bardziej mnie zmotywowało o osiągnięcia zamierzonego celu. Efektem tych starań jest tytuł Vice Mistrza Polski Cup Tasters 2020, który utwierdził mnie, że stosowane przeze mnie metody są skuteczne.

Tworząc alkoffee chciałbym docierać ze swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami do osób, które tego najbardziej potrzebują. Takich, które cenią pasję i zaangażowanie, bo bez tego nie znajdziemy wspólnego języka. Szkolenia dedykowane branży gastronomicznej pozwolą Ci podnieść kwalifikacje oraz rozwinąć biznes niezależnie czy pracujesz za barem, zarządzasz kawiarnią czy planujesz nowe przedsięwzięcie. Wspólnie możemy osiągnąć znacznie więcej.

Zadzwoń do mnie lub prześlij swój numer, a oddzwonię i umówimy się na spotkanie przy kawie!

WYŚLIJ ZAPYTANIE
0